Παρασκευή 24/6
17:30 Όλοι οι
συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να
βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να
δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε
καθυστερήσεις. Οι μπασκετικοί μπορούν
να έρθουν και λίγο αργότερα.
18:00 Προκριματική
φάση ποδοσφαίρου 5χ5 (Α')
(διάρκεια αγώνα: 9 λεπτά)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΣΚΟΡ
|
1
|
F.A.R.
|
PRO
420
|
0-0
(2-1)
|
2
|
ΣΑΛΙΧΑΜΙΖΙΤΣ
|
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
|
0-1
|
3
|
PASA
RE
|
ΠΑΤΗΣΙΩΝ
FC
|
1-1
(1-0)
|
4
|
STREFI
FC
|
ΚΑΦΕΝΕΙΟ
|
2-0
|
5
|
JUVETSUS
|
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
|
0-1
|
6
|
ΡΕΜΑΛΙΑ
|
ΝΕΚΡΟΝΙΑ
|
0-1
|
7
|
ΜΠΑΛΑ
ΚΑΤΩ-ΓΡΟΘΙΑ ΠΑΝΩ
|
ΜΠΕΛΤΖΑ
ΓΟΡΡΙΑ
|
0-1
|
8
|
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
|
ΒΑΤΟΣ
ΛΟΦΟΣ
|
0-0
(2-1)
|
20:00 Φάση
των 32 στο μπάσκετ 3χ3 (Α')
(νικητής: στους 9 πόντους)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΣΚΟΡ
|
1
|
ΜΠΛΑΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑ
|
UND3RWATER
|
7-9
|
2
|
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
|
PRIMERO
DE MAYO
|
4-9
|
3
|
ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
|
THE
BARCLAYS
|
9-7
|
4
|
KALISPERA
VAVVAS
|
TRINITY
|
4-9
|
5
|
ΤΣΣΚΑ
ΒΟΤΚΑΣ
|
ΓΚΑΦΤΑ
ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ
|
1-9
|
6
|
SLAM
DRUNK
|
PRO
420
|
0-9
|
7
|
ΣΑΛΙΧΑΜΙΖΙΤΣ
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
|
3-9
|
8
|
ASSA
HOOLS
|
DRINK
TEAM
|
9-6
|
21:00 Προκριματική
φάση ποδοσφαίρου 5χ5 (Β')
(διάρκεια αγώνα: 9 λεπτά)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΣΚΟΡ
|
9
|
Π.Κ.
|
ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ
|
1-1
(1-2)
|
10
|
HALANDRI
GHETTO
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
|
4-0
|
11
|
SOLIDARITY
|
SKATONES
|
3-0
|
12
|
ROBERTO MATZIO
|
SAN
ANTONIO 1980
|
1-3
|
13
|
GYZI
UNITED
|
COPA
CABANA
|
1-0
|
14
|
FRAPOUZO
TEAM
|
ASSA
HOOLS
|
2-0
|
15
|
35
ΑΝΩ
|
MESSOLOGIOU
OLD SCHOOL
|
1-0
|
16
|
ΣΑΜΠΑΟΛΙ
|
ΣΑΝ
ΔΙΑΟΥΛΙ
|
0-2
|
23:00 Προβολή
της ταινίας United
Σάββατο 25/6
14:00 Συζήτηση για το
νέο αθλητικό νόμο
16:00 Όλοι οι
συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να
βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να
δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε
καθυστερήσεις.
16:30 Φάση
των 32 στο μπάσκετ 3χ3 (Β')
(νικητής: στους 9 πόντους)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
9 9-3
|
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
|
PERISTERI
UBER ALLES
|
10 9-2
|
ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ
1
|
ΤΡΕΙΣ
ΚΙ Ο ΚΟΥΚΟΤΣ
|
11 3-9
|
SKATONES
|
PASSA
ΡΕ
|
12 0-9
|
ΠΑΤΗΣΙΩΝ
FC
|
COPA
CABANA
|
13 9-6
|
THRASH ATTACK
|
LIOPESI FANS |
14 9-4
|
REMAL
MADRID
|
MAIRADONA
|
15 5-9
|
WEST
SIDE BOYS
|
NAVAJO
|
16 9-6
|
ALKOLETTI
BOYS
|
Π.Γ.Ε. INDIANS
|
17:30 Φάση
των 32 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (Α')
(διάρκεια: 9 λεπτά)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
Α 1-0
|
F.A.R.
|
LOUBEN
FANATICOS
|
Β 0-3
|
ΑΧΑΜΠΑΡΟΙ
|
LOS
SAPLAURAS
|
Γ 1-0
|
PASA
ΡΕ
|
LIOPESI
FANS
|
Δ 4-1
|
STREFI
FC
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
|
Ε 4-1
|
ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
|
ΑΛΦΑ
ΖΗΤΑ
|
ΣΤ 2-0
|
ΝΕΚΡΟΝΙΑ
|
ΜΠΕΒΕΡΙΝΙ
|
Ζ 1-2
|
ΜΠΕΛΤΖΑ
ΓΟΡΡΙΑ
|
NAVAJO
|
Η 0-0 (3-2)
|
ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
|
MAIRADONA
|
19:30 Φάση
των 16 στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής:
στους 11 πόντους)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
Α 11-8
|
UND3RWATER
|
11 PASA RE
|
Β 11-6
|
PRIMERO
DE MAYO
|
14 REMAL MADRID
|
Γ 11-4
|
ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
|
16 ALCOLETI BOYS
|
Δ 11-10
|
TRINITY
|
15 NAVAJO
|
Ε 11-3
|
ΓΚΑΦΤΑ
ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ
|
9 ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
|
ΣΤ 10-11
|
PRO
420
|
10 ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
|
Ζ 9-11
|
ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΚΑΠΝΙΚΑΡΕΑΣ
|
12 COPA CABANA
|
Η 11-5
|
ASSA
HOOLS
|
13 THRASH ATTACK
|
20:30 Φάση των
32 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (Β')
(διάρκεια: 9 λεπτά)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
Θ 2-0
|
ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ
|
ALKOLETTI
BOYS
|
Ι 2-1
|
HALANDRI
GHETTO
|
ΗΛΙΟΣ
|
Κ 1-0
|
SOLIDARITY
|
PERISTERI
UBER ALLES
|
Λ 0-0(4-3)
|
SAN
ANTONIO 1980
|
WEST
SIDE BOYS
|
Μ 1-5
|
GYZI
UNITED
|
ΙΕΧΩΒΑΔΕΣ
1
|
Ν 2-3
|
FRAPOUZO
TEAM
|
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
|
Ξ 1-0
|
35
ΑΝΩ
|
Π.Γ.Ε.
INDIANS
|
O 1-0
|
ΣΑΝ
ΔΙΑΟΥΛΙ
|
RUDE
BOYZ ILISIAKOS
|
23:00
Συναυλία με τους The Dark Rags και The Ducky Boyz
Κυριακή 26/6
14:30 Συζήτηση για
τα οπαδικά φανζίν
16:25 Όλοι οι
συμμετέχοντες παρακαλούνται θερμά να
βρίσκονται στο Λόφο (μπασκετάκι) για να
δηλωθούν παρουσίες και να μην έχουμε
καθυστερήσεις.
16:45 Φάση των
16 στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια:
10 λεπτά)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
I 1-1(1-0)
|
Α FA.R.
|
Ο ΣΑΝ ΔΙΑΟΥΛΙ
|
II 0-2
|
Β LOS SAPLAURAS
|
Ξ 35 ANΩ
|
III 0-0(4-5)
|
Γ PASA RE
|
Ν ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
|
IV 3-2
|
Δ STREFI FC
|
Μ IEXΩΒΑΔΕΣ 1
|
V 0-1
|
Ε ΓΕΝΙΤΣΑΡΟΙ
|
Λ SAN ANTONIO 1980
|
VI 1-0
|
ΣΤ NEKΡONIA
|
Κ SOLIDARITY
|
VII 0-1
|
Ζ NAVAJO
|
Ι HALANDRI GHETTO
|
VIII 0-0(3-1)
|
Η AΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
|
Θ ΤΣΙΚΑΜΠΟΥΜΗΔΕΣ
|
18:15 Προημιτελική
φάση στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής:
στους 11 πόντους)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
I 11-3
|
Α UND3RWATER
|
Η ASSA HOOLS
|
II 4-11
|
Β PRIMERO DE MAYO
|
Ζ COPA CABANA
|
III 6-11
|
Γ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ
ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ ΑΜΠΝΤΟΥΛ ΡΑΟΥΦ ΤΟΥ Β'
|
ΣΤ IΕΧΩΒΑΔΕΣ 1
|
IV 11-5
|
Δ ΤRΙΝΙΤΥ
|
Ε ΓΚΑΦΤΑ ΣΟΡΤΣΑΚΙΑ
|
19:30 Προημιτελική
φάση στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια:
12 λεπτά)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
1 0-0 (2-1)
|
I F.A.R.
|
VIII ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
|
2 2-1
|
II 35 ΑΝΩ
|
VII HALANDRI GHETTO
|
3 1-0
|
III PASA RE
|
VI NEKΡONIA
|
4 4-0
|
IV STREFI FC
|
V SAN ANTONIO 1980
|
20:30 Ημιτελική
φάση στο μπάσκετ 3χ3 (νικητής:
στους 15 πόντους)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
1 12-15
|
Ι UND3RWATER
|
IV TRINITY
|
2 15-10
|
ΙΙ COPA CABANA
|
III IEΧΩΒΑΔΕΣ 1
|
21:00 Ημιτελική
φάση στο ποδόσφαιρο 5χ5 (διάρκεια:
15 λεπτά)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
Α 0-2
|
1 F.A.R
|
3 STREFI FC
|
Β 0-0 (3-2)
|
2 35 ANΩ
|
4 PASA RE
|
21:30
Διαγωνισμός Τριπόντων (οι συμμετοχές
θα δηλωθούν το Σάββατο επί τόπου στο
Λόφο)
22:00 Θέατρο Σκιών
22:45 Τελικός
μπάσκετ 3χ3 (νικητής:
στους 21 πόντους)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
21-15
|
1 ΤRINITY
|
2 COPA CABANA
|
23:15 Τελικός
ποδοσφαίρου 5χ5 (διάρκεια:
20 λεπτά)
ΖΕΥΓΑΡΙ
|
ΟΜΑΔΑ
|
ΟΜΑΔΑ
|
2-0
|
Α SΤREFI FC
|
Β 35 ANΩ
|